O nas

Stowarzyszenie Pogórze Ultra Trail zostało założone przez grupę miłośników regionu Pogórza Strzyżowskiego.

Łącząc nasze pasje do biegania, fotografii i eksplorowania przyrody w 2022 roku zorganizowaliśmy bieg górski PUT – Pogórze Ultra Trail.

Łukasz Patryn

Twórca całego zamieszania, prezes i założyciel stowarzyszenia Pogórza Ultra Trail, zebrał wokół siebie ludzi którzy tworzą PUT, miłośnik paryj i pogórzańskich górek. Zdziera buty zarówno na trasach jak i w lokalnych urzędach żebyście Wy też mogli zobaczyć piękno Pogórza. Ciężko z nim porozmawiać o czymś innym niż bieganie.

Wojciech Jemioła

Stowarzyszenie Pogórze Ultra Trail

Tomasz Grodzki

To ten gość z zadania matematycznego który kupuje 48 arbuzów – uginające się stoły na punktach odżywczych na których znajdziecie nawet pomidory z nutellą to jego sprawka. Świetny logistyk, wszystko ma policzone i wpisane do Excela. Jak mało kto potrafi uporządkować naszą organizacyjną burze mózgów i nadać jej kształtu

Krzysztof Szaro

Dobre światło do zdjęcia znajdzie nawet w nocy, kocha Pogórze za jego piękno które uwiecznia na epickich fotografiach. Odpowiedzialny za pomiar czasu, sprawca wielu wspaniałych pomysłów hobbistycznie kierownik CSTR w Strzyżowie.

Radosław Ślaski

Największy biegacz w ekipie, zarówno jeżeli chodzi o wzrost jak i osiągnięcia sportowe. Utytułowany ultras, fantatyk biegania, krzewiciel kultury fizycznej, autor tras PUT, typowy sportowy świr który butów do biegania ma więcej niż niejeden sklep sportowy

Paulina Jemioła

„Ambasador @pogorzeultratrail, ambasador @activelifeenergy, biegacz trailowy, ultramaratończyk, wolontariusz na biegowych eventach (social media, biuro zawodów, zamykanie tras), lokalny propagator aktywności fizycznej, zawodowo farmaceuta”